گزارش کاری یک‌سال گذشته و پلان همکاری سال آینده‌ی موسسه‌ی GIZ به دانشگاه تخار معرفی شد ۱۱ جدی ۱۳۹۸

گزارش کاری یک‌سال گذشته و پلان همکاری سال آینده‌ی موسسه‌ی GIZ به دانشگاه تخار معرفی شد ۱۱ جدی ۱۳۹۸

استاد رابعه کوکچه هماهنگ کننده‌ی برنامه‌های کلینیک حقوقی دانشگاه تخار با دفتر جی آی زید، در آستانه‌ی ختم ماموریت یک‌ساله‌اش در کلینیک حقوقی، گزارش فعالیت، همکاری‌های جی آی زید به بخش کلینیک حقوقی این دانشگاه و دست آوردهای یک‌ساله‌ی شان را طی نشست ویژه با حضور پوهندوی خیرالدین خیرخواه رئیس دانشگاه تخار، نجیب الله عبادی مسوول برنامه‌های حمایت از حاکمیت قانون موسسه‌ی جی آی زید، هماهنگ کننده‌ی جی آی زید در زون شمال‌شرق، رئیس دانشکده‌ی شرعیات، رئیس دانشکده‌ی حقوق، استادان، آمرین و مدیران بخش‌های اداری ارائه نموده و با اداره‌ی کلینیک حقوقی این دانشگاه خدا حافظی کرد.

در بخشی از این نشست، آقای عبادی پلان همکاری و برنامه‌های کاری موسسه‌ی جی آی زید در سال آینده (۲۰۲۰) به کلینیک حقوقی دانشگاه تخار را نیز به معرفی گرفت.

رئیس دانشگاه تخار خدمات بانو کوکچه، همکاری‌های آقای عبادی و دفتر جی آی زید را ستایش نموده و از آنان قدردانی کرد.

آقای خیرخواه گفت: موسسه‌ی جی آی زید یکی از حامیان خوب این نهاد علمی بوده و در راستای آموزش های مسلکی و ارتقای ظرفیت محصلان در بخش عدلی و قضایی همکاری لازم داشته، جا دارد از بابت توجه و حمایت بهتر شان تشکری نمایم.

رئیس دانشگاه تخار یک‌بار دیگر از دفتر جی آی زید خواست همکاری های شان را تقویت و ادامه دهد.

در فرجام تقدیرنامه‌های که از سوی ریاست دانشگاه و ریاست دانشکده‌ی شرعیات به پاس خدمات خوب بانو کوکچه تهیه شده بود، به وی تفویض گردید.

یوسف امانی