جلسه رهبری پوهنتون تخار تدویر شد

tu_admin
Sat, Jan 07 2023 7:58 PM
hh

جلسه رهبری پوهنتون تخار تدویر شد
جلسه نوبتی رهبری پوهنتون تخارتحت ریاست قاری محمد بشیر مجاهد رئیس این پوهنتون با حضور اعضای رهبری، اعضای کمیته فرهنگی و نمایندگان فارغین سال 1401 دایر گردید.
در جلسه علاوه بر موضوعات قابل بحث در آجندا، روی چگونگی تدویر محفل فراغت محصلان بحث و فیصله به عمل آمد تا در جریان هفته جاری طی مراسم بزرگ از فراغت محصلان امسال در این پوهنتون جشن گرفته شود.
این در حالی است که همه ساله پوهنتون تخار از فراغت محصلان ممتاز خود تجلیل می نمود و دیگر فارغین محافل فراغت شان را در هوتل های عروسی جشن می گرفتند.
در این جلسه همچنان رئیس پوهنتون تخار تاکید داشت نهادهای علمی در موسوم زمستان تعطیل و یک فرصت خوب برای استادان و محصلان مهیا می باشد که اعضای کادر با استفاده از فرصت پیش آمده برنامه های تحقیقی خود را تعقیب و برای سمستر بعدی با موضوعات جدید آمادگی بگیرند و محصلان نیز با مطالعه منابع درسی شان به اندوخته های علمی و تحصیلی شان بافزایند.
اعضای رهبری پوهنتون نیز متعهد شدند که در جریان تعطیلات زمستانی همه امور تدریسی و اداری شان را تنظیم و برای سمستر بعدی آمادگی لازم خواهند گرفت

Latest news

Tue, Sep 12 2023 7:22 AM
Background image

سمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی در پوهنتون تخار برگزار گردید!

 سیمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی با حضورداشت قاری محمدبشیر مجاهد، رئیس پوهنتون تخار، معاونین امور علمی، محصلان و مالی و اداری، رؤسای ادارات دولتی، رؤسای پوهنځی‌ها،. . .

Tue, Sep 12 2023 7:16 AM
Background image

کنفرانس علمی تحت عنوان «نقش علامه اقبال لاهوری و شعر او در گسترش بیداری اسلامی»

کنفرانس علمی –تحقیقی زیر عنوان «نقش علامه اقبال و شعر او در گسترش بیداری اسلامی» از سوی پوهنځی زبان و ادبیات پوهنتون تخار با اشتراک هیٲت رهبری پوهنتون تخار، رٶسای پوهنځی‌ها، استادان،. . .

Tue, Sep 05 2023 12:14 PM
Background image

از سال‌روز استقلال افغانستان در پوهنځی زبان و ادبیات پوهنتون تخار تجلیل به عمل آمد!

انجمن ادبی و فرهنگی در تبانی با ریاست پوهنځی زبان وادبیات پوهنتون تخار محفلى را تحت عنوان تجلیل از سال روز استقلال کشور در تالار پوهنتون تخار برگزار نمودند نخست، تلاوت آیاتی از قرآن. . .

BACK TO NEWS