جلسه رهبری پوهنتون تخار تدویر شد

tu_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۸
hh

جلسه رهبری پوهنتون تخار تدویر شد
جلسه نوبتی رهبری پوهنتون تخارتحت ریاست قاری محمد بشیر مجاهد رئیس این پوهنتون با حضور اعضای رهبری، اعضای کمیته فرهنگی و نمایندگان فارغین سال 1401 دایر گردید.
در جلسه علاوه بر موضوعات قابل بحث در آجندا، روی چگونگی تدویر محفل فراغت محصلان بحث و فیصله به عمل آمد تا در جریان هفته جاری طی مراسم بزرگ از فراغت محصلان امسال در این پوهنتون جشن گرفته شود.
این در حالی است که همه ساله پوهنتون تخار از فراغت محصلان ممتاز خود تجلیل می نمود و دیگر فارغین محافل فراغت شان را در هوتل های عروسی جشن می گرفتند.
در این جلسه همچنان رئیس پوهنتون تخار تاکید داشت نهادهای علمی در موسوم زمستان تعطیل و یک فرصت خوب برای استادان و محصلان مهیا می باشد که اعضای کادر با استفاده از فرصت پیش آمده برنامه های تحقیقی خود را تعقیب و برای سمستر بعدی با موضوعات جدید آمادگی بگیرند و محصلان نیز با مطالعه منابع درسی شان به اندوخته های علمی و تحصیلی شان بافزایند.
اعضای رهبری پوهنتون نیز متعهد شدند که در جریان تعطیلات زمستانی همه امور تدریسی و اداری شان را تنظیم و برای سمستر بعدی آمادگی لازم خواهند گرفت

تازه خبرونه

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲ - ۱۱:۰
Background image

نشست در خصوص تطبیق برنامه های وزارت تحصیلات عالی

رئیس جمهور محمد اشرف غنی به سلسله برنامه صد روز صد مژده و آغاز "هفته تعلیمات مسلکی و تحصیلات عالی" طی دیداری با رهبری وزارت تحصیلات عالی ضمن استماع گزارش دستاورد ها، فعالیت ها و تطبیق. . .

جمعه ۱۴۰۰/۲/۳۱ - ۲۲:۵۵
Background image

کارگاه آموزش و رهنمایی طرزالعمل جدید ارزیابی اجراآت مامورین خدمات ملکی در دانشگاه تخار تدویر یافت

1400 /حمل/ 18

کارگاه آموزشی سه روزه زیر عنوان آموزش طرزالعمل جدید ارزیابی اجراآت مامورین خدمات ملکی و رهنمایی ساخت پلان های کاری به هدف آشنا سازی مسوولین و کارمندان به موارد جدید در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۳۰ - ۹:۰
Background image

آزمون کانکور عمومی و بست های تذکره الکترونیکی ولایت تخار مؤفقانه آغاز شد

آزمون کانکور عمومی و بست های تذکره الکترونیکی ولایت تخار مؤفقانه آغاز شد

30 ثور 1400

آزمون کانکور عمومی و بست های قراردادی اداره احصائیه در بخش تذکره الکترونیکی ولایت تخار مؤفقانه و. . .

BACK TO NEWS