تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان پوهنځی تعلیم و تربیه‌ی پوهنتون تخار و ریاست اطلاعات و فرهنگ!

tu_admin
Sat, Jun 24 2023 12:41 PM
للل

چهارشنبه مورخ ۳۱ / ۰۳ / ۱۴۰۲ه.ش مطابق به ۳ / ۱۲ / ۱۴۴۴ه.ق تفاهم ‌نامه‌ی همکاری مشترک میان ریاست پوهنحی تعلیم و تربیه‌ پوهنتون تخار و ریاست محترم اطلاعات و فرهنگ ولایت تخار در حضورداشت، مولوی ذبیح الله انصاری، رئیس اطلاعات و فرهنگ، پوهنوال محمدسالم کریمی، رئیس دانشکده تعلیم و تربیه و هیئت های دوجانب در دفتر ریاست اطلاعات و فرهنگ تخار به امضا رسید.در آغاز پوهنوال محمدسالم کریمی، پیرامون تفاهم‌نامه و مفاد آن به هردو اداره معلومات مختصری ارائه دادند وامضای تفاهم‌نامه را در راستای بهبود وضعیت آموزش و پژوهش موثر و مفید دانستند. در ضمن از حمایت و استقبال رهبری و کارمندان ریاست اطلاعات و فرهنگ اظهار قدردانی نمودند. سپس مولوی ذبیح الله انصاری، امضای تفاهم‌نامه را به خیر و فلاح جانبین توصیف نمودند و اذعان داشتند که اداره‌ی اطلاعات و فرهنگ، آماده‌ی هرنوع همکاری با استادان و دانشجویان است. در ادامه، تفاهم‌نامه‌ی مذکور در حضورداشت استادان پوهنتون تخار و کارمندان ریاست اطلاعات و فرهنگ به امضا رسید. به همین ترتیب برنامه با دعائیه‌ی خیر به پایان رسید.

Latest news

Tue, Sep 12 2023 7:22 AM
Background image

سمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی در پوهنتون تخار برگزار گردید!

 سیمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی با حضورداشت قاری محمدبشیر مجاهد، رئیس پوهنتون تخار، معاونین امور علمی، محصلان و مالی و اداری، رؤسای ادارات دولتی، رؤسای پوهنځی‌ها،. . .

Tue, Sep 12 2023 7:16 AM
Background image

کنفرانس علمی تحت عنوان «نقش علامه اقبال لاهوری و شعر او در گسترش بیداری اسلامی»

کنفرانس علمی –تحقیقی زیر عنوان «نقش علامه اقبال و شعر او در گسترش بیداری اسلامی» از سوی پوهنځی زبان و ادبیات پوهنتون تخار با اشتراک هیٲت رهبری پوهنتون تخار، رٶسای پوهنځی‌ها، استادان،. . .

Tue, Sep 05 2023 12:14 PM
Background image

از سال‌روز استقلال افغانستان در پوهنځی زبان و ادبیات پوهنتون تخار تجلیل به عمل آمد!

انجمن ادبی و فرهنگی در تبانی با ریاست پوهنځی زبان وادبیات پوهنتون تخار محفلى را تحت عنوان تجلیل از سال روز استقلال کشور در تالار پوهنتون تخار برگزار نمودند نخست، تلاوت آیاتی از قرآن. . .

BACK TO NEWS