یک عراده آمبولانس از سوی ریاست صحت عامه تخار در اختیار پوهنتون تخار قرار داده شد

tu_admin
Tue, Jan 10 2023 11:40 AM
5

یک عراده آمبولانس از سوی ریاست صحت عامه تخار در اختیار پوهنتون تخار قرار داده شد
ریاست صحت عامه ولایت تخار یک عراده واسطه آمبولانس خود را به درخواست ریاست پوهنتون تخار به منظور رسیدگی به مشکلات صحی محصلان و انتقال مریضان در موقع ضرورت، رسماً به این پوهنتون سپرد.
دانشجویان خوابگاه‌های پوهنتون تخار به دلیل دوری موقعیت پوهنتون از ساحه شهر و عدم دسترسی به مراکز صحی نزدیک در قسمت انتقال مریض از لیلیه به شفاخانه یا مراکز صحی، به ویژه شب هنگام همواره دچار مشکل بوده و حتی در بعضی اوقات انتقال مریض به نسبت عدم دسترسی به آمبولانس با دشواری همراه بود.
 با این حال به گفته محترم قاری محمد بشیر مجاهد رئیس پوهنتون تخار که در این عرصه تلاش های همه جانبه نموده است؛ با فراهم آوری آمبولانس و دسترسی اداره پوهنتون به آن، نیازمندی این اداره مرفوع و زمینه رسیدگی به مشکل صحی محصلین را آسانتر می سازد.
رئیس پوهنتون تخار حین تسلیم گیری این آمبولانس از توجه و همکاری مقام ولایت و ریاست صحت عامه ولایت تخار ابراز قدردانی نموده و خواهان تداوم همکاری های بیشتر سکتور صحت به این پوهنتون شد.

Latest news

Tue, Sep 12 2023 7:22 AM
Background image

سمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی در پوهنتون تخار برگزار گردید!

 سیمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی با حضورداشت قاری محمدبشیر مجاهد، رئیس پوهنتون تخار، معاونین امور علمی، محصلان و مالی و اداری، رؤسای ادارات دولتی، رؤسای پوهنځی‌ها،. . .

Tue, Sep 12 2023 7:16 AM
Background image

کنفرانس علمی تحت عنوان «نقش علامه اقبال لاهوری و شعر او در گسترش بیداری اسلامی»

کنفرانس علمی –تحقیقی زیر عنوان «نقش علامه اقبال و شعر او در گسترش بیداری اسلامی» از سوی پوهنځی زبان و ادبیات پوهنتون تخار با اشتراک هیٲت رهبری پوهنتون تخار، رٶسای پوهنځی‌ها، استادان،. . .

Tue, Sep 05 2023 12:14 PM
Background image

از سال‌روز استقلال افغانستان در پوهنځی زبان و ادبیات پوهنتون تخار تجلیل به عمل آمد!

انجمن ادبی و فرهنگی در تبانی با ریاست پوهنځی زبان وادبیات پوهنتون تخار محفلى را تحت عنوان تجلیل از سال روز استقلال کشور در تالار پوهنتون تخار برگزار نمودند نخست، تلاوت آیاتی از قرآن. . .

BACK TO NEWS