سمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی در پوهنتون تخار برگزار گردید!

tu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۷:۲۲
بببب

 سیمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی با حضورداشت قاری محمدبشیر مجاهد، رئیس پوهنتون تخار، معاونین امور علمی، محصلان و مالی و اداری، رؤسای ادارات دولتی، رؤسای پوهنځی‌ها، استادان و محصلین در تالار عمومی پوهنتون تدویر یافت.در نخست آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد. سپس قاری محمدبشیر مجاهد، رئیس پوهنتون، ضمن ابراز قدردانی از تشریف آوری مهمانان در سیمینار، پيرامون نقش جوانان مسلمان در نظام اسلامی صحبت نموده افزود: «افتخار داریم که تطبیق نظام اسلامی را عملی می‌بینیم و مسؤولیت جوان مسلمان است تا خود را مزین به اخلاق اسلامی نمایند و امر بالمعروف و نهی از منکر را در میان شان نهادینه بسازند‌.»در ادامه مولوی حبیب الله حنفی، رئیس امر بالمعروف و نهی از منکر ولایت تخار به عنوان سخنران اصلی در سیمینار راجع به نقش جوانان در حکومت اسلامی سخنرانی نموده گفت: «جوانان در آوردن و تطبیق نظام اسلامی نقش اساسی دارند و تقویت و حمایت از نظام اسلامی مکلفیت جوانان است.»متعقباَشیخ خلیل احمد، رئیس حج و اوقاف ولایت تخار، جوانان را ستون اصلی نظام اسلامی توصیف کرد و نقش شان را در ساختار و تحکیم بخشیدن نظام اسلامی اساسی خواند. به همین ترتیب، سمینار با دعائيه‌ی خیر به پایان رسید.

تازه خبرونه

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۶ - ۲۱:۴۵
Background image

دیدار وزیر تحصیلات عالی از پوهنتون تخار

وزیر تحصیلات عالی در ادامه سفر رسمی خویش به زون شمال کشور، از پوهنتون تخار دیدن کرد.

شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم وزیر تحصیلات عالی در حالیکه والی و معاون والی تخار نیز حضورداشتند،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۲۵
Background image

جلسه نوبتی شورای رهبری پوهنتون تخار برگزار شد

جلسه نوبتی شورای رهبری پوهنتون تخار بتاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۳مطابق ۱۴۴۵/۱۱/۱۲ تحت رهبری محترم مولوی کمال الدین منیب رئیس پوهنتون تخار باحضور داشت معاونین محترم و روئسای پوهنځی های هفتگانه در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۹:۱۶
Background image

ورکشاپ تحت عنوان (رهنمود پروپوزل نویسی)

برای استادان جدیدالتقرر پوهنتون تخار ) (بتاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۰مطابق ۱۴۴۵/۱۰/۲۰) با حضورداشت محترم مولوی کمال الدین منیب رئیس پوهنتون تخار و محترم قاری محمد بشیر مجاهد معاون امور علمی ازطرف. . .

BACK TO NEWS