سیستم انتقال برق پوهنتون تخار بازسازی شد

tu_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۴
kk

 

ترانسفارمر برق مستقل پوهنتون تخار که در جنگ های سال گذشته حریق و جریان برق در تمام بخش های این اداره قطع گردیده بود که در جریان حدود یک و نیم سال گذشته پوهنتون تخار  از نبود برق منظم به چالش جدی مواجه و کارهای آن به سکتگی دچار می‌شد.
اخیراً به اثر سعی و تلاش قاری محمد بشیر مجاهد رئیس پوهنتون تخار و با کوشش و همکاری معاونیت مالی و اداری، آمریت های خدمات و مالی و بخش حفظ و مراقبت یک پایه ترانسفارمر به هزینه بیش از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار  افغانی از بودجه انکشافی بخش حفظ و مراقبت خریداری و در استیشن مرکزی برق پوهنتون نصب و محل استیشن  بازسازی گردیده به بهره برداری سپرده شد.
با نصب و بازسازی این استیشن، سیستم برق پوهنتون به‌شکل مستقل وصل و جریان برق فعال شد که با فعال سازی آن مشکل ادارات پوهنتون از ناحیه برق مرفوع گردیده است.

تازه خبرونه

یکشنبه ۱۴۰۰/۳/۲ - ۱۱:۰
Background image

نشست در خصوص تطبیق برنامه های وزارت تحصیلات عالی

رئیس جمهور محمد اشرف غنی به سلسله برنامه صد روز صد مژده و آغاز "هفته تعلیمات مسلکی و تحصیلات عالی" طی دیداری با رهبری وزارت تحصیلات عالی ضمن استماع گزارش دستاورد ها، فعالیت ها و تطبیق. . .

جمعه ۱۴۰۰/۲/۳۱ - ۲۲:۵۵
Background image

کارگاه آموزش و رهنمایی طرزالعمل جدید ارزیابی اجراآت مامورین خدمات ملکی در دانشگاه تخار تدویر یافت

1400 /حمل/ 18

کارگاه آموزشی سه روزه زیر عنوان آموزش طرزالعمل جدید ارزیابی اجراآت مامورین خدمات ملکی و رهنمایی ساخت پلان های کاری به هدف آشنا سازی مسوولین و کارمندان به موارد جدید در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۳۰ - ۹:۰
Background image

آزمون کانکور عمومی و بست های تذکره الکترونیکی ولایت تخار مؤفقانه آغاز شد

آزمون کانکور عمومی و بست های تذکره الکترونیکی ولایت تخار مؤفقانه آغاز شد

30 ثور 1400

آزمون کانکور عمومی و بست های قراردادی اداره احصائیه در بخش تذکره الکترونیکی ولایت تخار مؤفقانه و. . .

BACK TO NEWS