VoIP Phone

tu_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۱۰:۲۹
voip

سیستم نوین VoIP Phone در پوهنتون تخار افتتاح شد

۱۹ سرطان ۱۳۹۹

این سیستم یک سرور (server) جدید در عرصه‌ی تکنالوژی معلوماتی بوده که تماس های صوتی و تصویری (ویدیویی) را از طریق کیبل های فایبرنوری با استفاده از تلفون های سرمیزی بین شعبات یک اداره و همچنان میان دیگر نهادهای علمی و تحصیلات عالی تامین و وصل می‌سازد.

پوهندوی خیرالدین خیرخواه رئیس دانشگاه تخار افتتاح و به کاری گیری سیستم را در این نهاد علمی یک گام مؤثر به سوی پیشرفت و استفاده از تکنالوژی نوین دانسته و از دست اندرکاران که بخاطر این سیستم زحمت کشیدند سپاس گزاری کرد.

سرور  VoIP Phone یک سیستم نرم افزاری ارائه کننده خدمات تلفونی به‌صورت صوتی و تصویری بوده که بدون هزینه یا کریدیت کارت کار می‌کند و همزمان ۱۷۶ خط تماس را پشتیبانی نموده و در ادارات کوچک و بزرگ قابلیت کارایی دارد.

این سیستم از سوی کارمندان فنی بخش تکنالوژی معلوماتی پوهنتون تخار، دیپارتمنت آموزش کمپیوتر و به همکاری مستقیم استاد ذبیح الله برهانی به کار گرفته شده است.

قرار است با فراهم سازی ابزارهای دیگر این سیستم در تمام  بخش های این دانشگاه عیار سازی شده و همچنان دیگر نهادهای علمی و تحصیلات عالی را نیز وصل نماید.

تیم فنی و تخنیکی تکنالوژی معلوماتی پوهنتون تخار  در عرصه‌ی ارائه‌ی خدمات تکنالوژی آماده‌ی خدمت بوده و در صورت نیاز با سایر ادارات و نهادها همکاری خواهد کرد.

تازه خبرونه

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳ - ۱۰:۲۵
Background image

آغاز آزمون کانکور در دانشگاه تخار

آزمون کانکور ولایت تخار مؤفقانه و در فضای امن آغاز شد

30 اسد 1399

آزمون کانکور ولایت تخار طی مراسمی با اشتراک محمد فرید ذکی معاون و سرپرست ولایت تخار، پوهندوی خیرالدین خیرخواه رئیس. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۴ - ۱۰:۲۴
Background image

امضای تفاهم نامه میان ریاست دانشگاه ومعارف ولایت تخار

تفاهم نامه عملی سازی ارتقای سویهی تحصیلی معلمین مکاتب تخار میان دانشگاه تخار و ریاست معارف امضأ شد

24 سرطان 1399

تفاهم نامه‌ی که میان وزارت های تحصیلات عالی، معارف و کار و امور. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۲ - ۱۰:۲۹
Background image

VoIP Phone

سیستم نوین VoIP Phone در پوهنتون تخار افتتاح شد

۱۹ سرطان ۱۳۹۹

این سیستم یک سرور (server) جدید در عرصه‌ی تکنالوژی معلوماتی بوده که تماس های صوتی و تصویری (ویدیویی) را از طریق کیبل های. . .

BACK TO NEWS