سمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی در پوهنتون تخار برگزار گردید!

tu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۷:۲۲
بببب

 سیمینار علمی پیرامون نقش جوانان در تقویت نظام اسلامی با حضورداشت قاری محمدبشیر مجاهد، رئیس پوهنتون تخار، معاونین امور علمی، محصلان و مالی و اداری، رؤسای ادارات دولتی، رؤسای پوهنځی‌ها، استادان و محصلین در تالار عمومی پوهنتون تدویر یافت.در نخست آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد. سپس قاری محمدبشیر مجاهد، رئیس پوهنتون، ضمن ابراز قدردانی از تشریف آوری مهمانان در سیمینار، پيرامون نقش جوانان مسلمان در نظام اسلامی صحبت نموده افزود: «افتخار داریم که تطبیق نظام اسلامی را عملی می‌بینیم و مسؤولیت جوان مسلمان است تا خود را مزین به اخلاق اسلامی نمایند و امر بالمعروف و نهی از منکر را در میان شان نهادینه بسازند‌.»در ادامه مولوی حبیب الله حنفی، رئیس امر بالمعروف و نهی از منکر ولایت تخار به عنوان سخنران اصلی در سیمینار راجع به نقش جوانان در حکومت اسلامی سخنرانی نموده گفت: «جوانان در آوردن و تطبیق نظام اسلامی نقش اساسی دارند و تقویت و حمایت از نظام اسلامی مکلفیت جوانان است.»متعقباَشیخ خلیل احمد، رئیس حج و اوقاف ولایت تخار، جوانان را ستون اصلی نظام اسلامی توصیف کرد و نقش شان را در ساختار و تحکیم بخشیدن نظام اسلامی اساسی خواند. به همین ترتیب، سمینار با دعائيه‌ی خیر به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۱:۳۱
Background image

برگزاری ورکشاپ یک روزه CV نویسی برای محصلان پوهنتون تخار

ورکشاپ یک روزه بتاریخ (۱۴۰۳/۳/۱۵مطابق ۱۴۴۵/۱۱/۲۷) تحت  عنوان( CV نويسی ونگارش نامه نويسی)جهت آشنایی محصلان در Cvنویسی ونگارش نامه نويسی برای(۵۰) تن ازمحصلان پوهنځی های هفتگانه پوهنتون. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۲۹
Background image

افتتاح مسابقات ورزشی تورنمنت بهاری سال ۱۴۰۳ پوهنتون تخار تدویر یافت؛

مسابقات تورنمنت بهاری پوهنتون تخار که توسط کمیته ورزشی و رهبری این پوهنتون میان پوهنځی های  هفت گانه به تاریخ ۱۴۴۵/۱۲/۱ ه ق مطابق ۱۴۰۳/۳/۱۹ آغازگردید.

محفلی که به این مناسبت در چمن. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۰:۲۳
Background image

جلسه نوبتی کمیته اصلی تضمین کیفیت پوهنتون تخار تدویریافت؛

جلسه تضمین کیفیت به رهبری محترم قاری محمد بشیر مجاهد معاون امور علمی واعضای محترم جلسه در سالون جلسات تضمین کیفیت به تاریخ( ۱۴۴۵/۱۲/۲ )ه ق مطابق(۱۴۰۳/۳/۲ ه ش)آغازگردید۰

ابتدا جلسه. . .

BACK TO NEWS